Klinika Ustroń - Makijaż

Home » Makijaż

Kolor robi różnicę

Makijaż permanentny to nierzadko małe dzieło sztuki. Wymaga niezwykłej precyzji i artystycznego podejścia. Dlatego dobrze wykonany może wiele zmienić w życiu tych, którzy z niego korzystają. Można go bowiem wykorzystać zarówno w celu podkreślenia walorów kobiecej urody, jak i do przywrócenia naturalnego wyglądu wybranego fragmentu skóry po operacji.

Wciąż jest nieocenionym wsparciem dla coraz większej liczby osób, które go potrzebują. Kobietom, które są w nieustannym ruchu i próbują pogodzić rolę mamy z businesswoman, pozwalają oszczędzić czas w trakcie robienia makijażu. Osoby, które zmagają się z licznymi bliznami, przebarwieniami czy defektami skóry, uwalnia od dyskomfortu i konieczności ciągłego dbania o zakrywanie wybranych części ciała.

Makijaż permanentny – Ustroń

To również ważny element powrotu do normalności dla osób po mastektomii. Skutecznie poprawia ich pewność siebie i pozwala na nowo pokochać swoje ciało.

makijaż permanentny ust i brwi
Zabieg

Makijaż permanentny ust i brwi

Jeśli brakuje Ci czasu na poranną pielęgnację i nieskazitelnie wykonany makijaż, który doda Ci pewności siebie, pomyśl o zrobieniu makijażu permanentnego ust i brwi. Choć wydaje się, że to niewielki ułamek tego, co jeszcze musisz zrobić, by Twoja twarz była bliska ideału, to w praktyce może się to okazać dużym ułatwieniem.
Poza tym makijaż permanentny brwi i ust to dobry sposób na skorygowanie drobnych niedoskonałości i uzupełnienie niewielkich braków. Zrobiony raz, budzić się będzie z Tobą przez wiele dni.

Read More
Kobieta z prześwitami na skórze głowy - mikropigmentacja skóry głowy
Zabieg

Mikropigmentacja skóry głowy

Jeśli szukasz długotrwałego i szybkiego sposobu na ukrycie ubytków włosów na głowie, wybierz mikropigmentację skóry głowy. To zabieg bezpieczny, nieinwazyjny i innowacyjny, stosowany w celu tuszowania łysienia i nieestetycznych prześwitów.

Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg, który pomoże ci również w sytuacji, gdy chcesz uzupełnić ubytki w zaroście lub brwiach. Sprawdź, czy w twoim przypadku można z niego skorzystać i na ile są trwałe jego efekty.

Read More
Kobieta trzyma dłoń na piersi. Rekonstrukcja brodawki piersiowej
Zabieg

Rekonstrukcja brodawki piersiowej

Najczęstszym wskazaniem do zabiegu mikropigmentacji brodawki sutkowej jest wykonany wcześniej zabieg rekonstrukcji piersi, operacja plastyczna piersi oraz niezadowolenie z obecnego wyglądu brodawek piersiowych. Choć ten fragment ciała należy do sfery intymnej, to nie oznacza, że jego wygląd nie ma znaczenia.

Niezależnie, czy masz za sobą walkę z rakiem piersi, czy też chcesz poprawić wygląd swoich brodawek sutkowych, skutecznym i trwałym rozwiązaniem jest mikropigmentacja brodawki sutkowej. Na czym polega i jakich efektów możesz się spodziewać?

Read More