Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Zabieg jako prezent na święta – czy to dobry pomysł?

Zabieg jako prezent na święta – czy to dobry pomysł?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku, na który czeka wielu z nas. To nie tylko rodzinne spotkania i rozmowy przy kominku, ale również możliwość podarowania bliskim drobnych marzeń skrytych pod choinką. Zabieg na święta to okazja do sprezentowania wymarzonego wyglądu osobie obdarowanej. Czy to dobry pomysł, dla kogo się sprawdzi i, czy warto poddać się zabiegowi w okresie zimowym – podpowiadamy w dzisiejszym artykule!

Zabieg na święta – czy to dobry pomysł?

Podarowanie bliskiej osobie zabiegu chirurgii plastycznej to świetny pomysł, jeśli mamy pewność, że obdarowana ucieszy się z tego prezentu. W przeciwnym razie może go odebrać jako niestosowną złośliwość, co z pewnością pogorszy Wasze stosunki. Pamiętaj, aby przed zdecydowaniem się na taki prezent, dowiedzieć się, czy dana osoba nie ma przeciwwskazań do zabiegu. W przeciwnym razie nie będzie mogła go wykonać. 

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Zakup zabiegu na święta nie zwalnia pacjenta z konieczności zgłoszenia się na konsultację z lekarzem, gdzie do kwalifikacji sprawdzane są uwarunkowania fizyczne, ale również psychiczne. Jeśli chcesz podarować zabieg na święta w gronie osób, które mogą nie przyjąć takiego pomysłu życzliwie, oszczędź osobie obdarowanej takiego przeżycia i zdecyduj się na dyskretny podarek. 

Dla kogo zabieg na święta?

Wybierając zabieg na prezent, weź pod uwagę, że jest to delikatna kwestia. Dlatego też powinieneś być pewny, że taki zabieg będzie odpowiedni dla osoby obdarowanej. Nie zalecamy zabiegu, jeśli nie znasz osoby bardzo dobrze. Dobrym pomysłem będzie też konsultacja z osobami z bliskiego otoczenia obdarowanej, aby mieć pewność, że konkretny zabieg na święta, to strzał w dziesiątkę. Upewnij się też, że osoba obdarowana będzie mogła prawidłowo przejść rekonwalescencję, która zależy od wielkości zmian podczas zabiegu. 

Zima – czy to dobry czas na zabieg chirurgii plastycznej?

Okres zimowy to świetny czas na poddanie się operacji plastycznej. Podczas rekonwalescencji niewskazane jest wychodzenie z domu i narażanie zmian na działanie promieni UV. Zimą spędzamy w pomieszczeniach więcej czasu, więc takie wymaganie z pewnością będzie łatwiejsze do spełnienia. Dodatkowo w okresie zimowym wzięcie urlopu jest prostsze, ponieważ towarzyszy temu okres świąteczny oraz ferie. Zabieg na święta to świetny pomysł w tym czasie. Sprawdź sam!