Klinika Ustroń - Medycyna estetyczna

Home » Medycyna estetyczna

Wiek to tylko liczby – tak uważają Ci, którzy wciąż czują się młodzi i pełni sił. Ciało niestety wydaje się rządzić innymi prawami. Mimo dbałości o swoje zdrowie, kondycję – pewnych procesów naturalnych zatrzymać się po prostu nie da.

Na szczęście są dziś metody, które skutecznie pomagają zadbać  o wygląd skóry. Te w połączeniu z codzienną pielęgnacją, zdrowym stylem życia mogą przywrócić jej atrakcyjny wygląd.

Medycyna estetyczna – Ustroń

W zależności od miejsca na twarzy, które wymaga wsparcia, możesz wybrać najlepszy z możliwych zabieg medycyny estetycznej. Niektóre z nich oparte są na osoczu i fibrynie bogatopłytkowej, inne w sposób mechaniczny pobudzają skórę do regeneracji i procesów odbudowy. To wszystko sprawia, że nie tylko będziesz młodziej wyglądać, ale też skóra na Twojej twarzy zostanie odpowiednio odżywiona oraz odzyska naturalną jędrność i elastyczność.

Możliwości, jakie oferuje dziś medycyna estetyczna, sprawiają, że w parze z Twoim dobrym samopoczuciem i młodzieńczą energią, może też iść promienny i zdrowy wygląd.

Toksyna botulinowa
Zabieg

Toksyna botulinowa

Zmarszczki mimiczne to element Twojej twarzy, który w miarę upływu lat, może stawać się coraz wyraźniejszy i tym samym postarzać Twój wygląd. I choć nie zależy to tylko od wieku, to możesz temu zaradzić.

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej pomoże Ci nie tylko skutecznie odzyskać młodszy i zdrowy wygląd, ale też uwolni Cię od nadpotliwości. Sprawdź, na czym polega i od których zmarszczek może Cię uwolnić.

Read More
Osocze bogatopłytkowe
Zabieg

Osocze bogatopłytkowe

O wygląd swojej twarzy możesz dbać na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest korzystanie z zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego. Zawarte w nim składniki pełnią ważną rolę w procesie odbudowy komórek.

Zabieg pobudzi skórę do wytwarzania nowego kolagenu i naczyń krwionośnych oraz przyspieszy powstawanie nowych komórek naskórka. Jakiego efektu możesz się spodziewać, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z osocza bogatopłytkowego?

Read More

Planujesz zabieg z zakresu medycyny estetycznej?

Masz pytania, zaplanuj wizytę u naszego specjalisty

Zapraszam

Natalia Noga
Mezoterapia igłowa
Zabieg

Mezoterapia igłowa

Zdrowy i promienny wygląd to jedne z wielu korzyści, jakie niesie ze sobą zabieg mezoterapii igłowej. W połączeniu z dobrze dobraną pielęgnacją, w końcu Twój wygląd będzie współgrał z tym, na ile naprawdę się czujesz.
Mezoterapia igłowa to nieinwazyjna metoda stosowana jest też w celu spowolnienia procesów starzenia się twojej skóry. Sprawdź, w czym dokładnie może Ci pomóc ten bardzo popularny zabieg medycyny estetycznej.

Read More
Kwas hialuronowy
Zabieg

Kwas hialuronowy

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w Twojej się kurczy, czego skutkiem są między innym powiększające się zmarszczki na twarzy. Jeśli więc chcesz wyglądać na tyle, na ile naprawdę się czujesz, możesz uzupełnić ten składnik w trakcie jednego z bardzo popularnych zabiegów medycyny estetycznej.
Dzięki niemu Twoja twarz możesz odzyskać promienny wygląd i uwolnić się od oznak upływającego czasu. Które dokładnie części twarzy mogą skorzystać z tego wsparcia?

Read More

Skontaktuj się z nami

784 022 060
Fibryna bogatopłytkowa
Zabieg

Fibryna bogatopłytkowa

Zabieg z użyciem fibryny bogatopłytkowe jest jednym z tych, które oparte są na naturalnych składnikach Twojej krwi. Dzięki temu niesie on szereg korzyści dla Twojej skóry i może być stosowany w celu niwelowania różnych jej niedoskonałości.
Jeśli zależy Ci na uzyskaniu trwałych zmian, które korzystnie wpłyną na Twój wygląd zewnętrzny, fibryna bogatopłytkowa jest doskonałym wyborem. Sprawdź, w czym dokładnie może Ci pomóc zabieg z jej użyciem.

Read More