Kontakt / Cennik

O nas

Emocje, które towarzyszą zabiegom, to nieodłączny element naszej pracy. Zadowoleni i szczęśliwi pacjenci są dla nas dowodem na to, że wybraliśmy dobrą drogę. Choć chirurgia plastyczna nie należy do łatwych sztuk lekarskich, to na pewno jest bardzo wdzięczna i motywująca do nieustannego rozwoju.

Jak pracujemy

Piękno to pojęcie względne i każdy może je rozumieć inaczej. Naszym celem jest wspieranie każdego, kto chce udoskonalić swoje ciało i uwolnić się od tego, co powoduje dyskomfort i naraża na krytyczne spojrzenia innych. Wychodzimy naprzeciw również tym, którzy decydują się na zabieg ze względów zdrowotnych.

W swojej codziennej pracy podchodzimy do każdego w sposób indywidualny, dlatego w trakcie wizyty nie poczujesz presji czasu. Dla nas liczysz się Ty i cel, z którym przychodzisz, oraz sposób, w jaki wspólnie możemy go osiągnąć.

Klinika stworzona z myślą o Pacjentach

W zakresie chirurgii plastycznej specjalizujemy się od wielu lat. W 2022 r. zrealizowaliśmy naszą wizję dotyczącą miejsca, w którym chcieliśmy pracować i gościć naszych pacjentów. Miejsca, w którym pacjenci czuliby się w pełni komfortowo. I tak oto powstał nowy obiekt – Klinika Ustroń w malowniczym zakątku Beskidów. W tym wyjątkowym miejscu nasza praca jeszcze lepiej harmonizuje z pięknym i uzdrowiskowym charakterem miasta.

Aby móc w sposób kompleksowy pomagać pacjentom, wzbogaciliśmy naszą ofertę o szerszy niż dotychczas wachlarz usług. Teraz to nie tylko chirurgia plastyczna, ale także medycyna estetyczna i kosmetologia. Kompetencje naszego zespołu medycznego oraz administracyjnego sprawiają, że pacjenci czują się u nas w pełni zaopiekowani.

Sprzęt i technologia, z której korzystamy

Specjalizujemy się w operacjach plastycznych oraz w zabiegach medycyny estetycznej o różnym stopniu trudności. Wymaga to korzystania z najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych i sprzętu, który nie tylko ułatwia nam pracę, ale też skuteczniej pomaga zaspokoić potrzeby naszych pacjentów.

Ambulatorium, w którym wykonujemy zabiegi w znieczuleniu miejscowym, wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do diatermii radiofalowej i przeszczepów tłuszczu autogennego.

Na bloku operacyjnym wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym. Dysponujemy tu sprzętem do diatermii elektrochirurgicznej, a także retraktorami ze światłem do operacji piersi. Posiadamy również sprzęt do liposukcji (w tym bodyjet) oraz sprzęt do anestezji i monitorowania pacjentów.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty oraz do kontaktu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Galeria

Skontaktuj się z nami