Agnieszka Golda

Trafna diagnoza, dobór skutecznych sposobów leczenia problemów skórnych i życiowa determinacja sprawiają, że prowadzę pacjenta aż do ukończenia leczenia i jego zadowolenia z uzyskanego efektu. To, co robię każdego dnia to bardziej pasja, niż praca. Dzięki pełnemu zaangażowaniu w problemy pacjentów jestem w stanie sprostać ich oczekiwaniom i w znaczący sposób zmienić sposób, w jaki siebie postrzegają.

Agnieszka Golda

Linergistka, kosmetolog – pasjonatka swojego zawodu

Specjalizuję się w tzw. mikropigmentacji – jestem entuzjastką swojej profesji. Dbam o swój warsztat i rozwój zawodowy. Współpracuję z najlepszymi chirurgami plastycznymi i lekarzami medycyny estetycznej. Zdobywam w ten sposób wiedzę i szlifuję warsztat pracy kosmetologa oraz indywidualne podejście do pacjenta.
Regularnie biorę udział w kursach i szkoleniach, na których doskonalę swoją technikę wykonywania zabiegów.

Tworzę specjalistyczny makijaż permanentny, który bardzo dobrze imituje brodawkę sutkową. Z mojej pomocy korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni po operacji mastektomii.
Swoją pracą chcę uświadamiać innych, jak duże możliwości w odbudowaniu pewności siebie po utracie piersi, kryją się w zabiegach mikropigmentacji brodawki piersiowej i likwidacji blizn po mastektomii. Nieustannie szukam nowych sposobów w dotarciu do kobiet, które mogłyby skorzystać z zabiegu linergestyki medycznej.

Działam jako wolontariuszka na oddziale onkologicznym w szpitalu im. Marii Curie-Skłodowskiej w Gliwicach. Rozmawiam tu z kobietami i uświadamiam je, gdzie i w jaki sposób mogą skorzystać z zabiegu rekonstrukcji brodawki piersiowej za pomocą mikropigmentacji medycznej lub usunięcia blizn.
Wspieram też kobiety na terenie Śląska w odzyskaniu własnej kobiecości i biorę udział w wykładach, które poświęcone są tematyce raka piersi.
Jestem autorka projektu „UWIERZ W SIEBIE”, w ramach którego 12 kobiet dzieli się swoją historią.

Certyfikaty

Skontaktuj się z nami