Jagoda Leńczuk

Dziecięce marzenie..? – zostać w przyszłości lekarzem. Tak się stało.  Mimo doświadczania, które już posiadam, wiem, że bycie lekarzem to ciągła nauka. Dlatego oprócz aktywnej pracy chirurga plastyka uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach, aby doskonalić swój chirurgiczny warsztat. Cieszę się, że na swojej drodze spotykam specjalistów, dzięki którym mam szansę rozwijać swoje kompetencje i wymieniać się wiedzą.

Dr Jagoda Leńczuk

Chirurg plastyczny

Tytuł lekarza medycyny uzyskałam na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Jeszcze podczas studiów starałam się poszerzać horyzonty zawodowe dlatego poszerzałam swoją wiedzę na wydziale lekarskim na Uniwersytecie w Pampelunie (Universidad de Navarra) w ramach wymiany studenckiej (2012-2013)

W 2022 roku zdałam egzamin  z zakresu chirurgii plastycznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in.  w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu, jak również współpracując z doktorem Arkadiuszem Kuną.

W pracy zawodowej staram się wciąż podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia. W obszarze moich zainteresowań można znaleźć chirurgię rekonstrukcyjną piersi zwłaszcza w obszarze kompleksu: brodawka-otoczka.

  • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Ukończyłam szkolenie z zakresu:
    • Toksyna botulinowa w zabiegach estetycznych rok 2021
    • Wolumetria, 2021 rok

 

Certyfikaty

Skontaktuj się z nami