Kontakt / Cennik

Archiwa: Zabiegi

Home » Zabiegi
powiększenie piersi
Zabieg

Powiększanie piersi

Jeśli wielkość Twoich piersi jest źródłem Twoich kompleksów i problemów w relacjach partnerskich, możesz skorzystać z zabiegu, który pomógł już wielu kobietom. Możesz zmienić zarówno wielkość piersi, jak i dopasować ich kształt do Twojej sylwetki.

Zabieg powiększania piersi może Ci również odzyskać pewność siebie poczucie kobiecości po mastektomii. Tym samym traumatyczne wspomnienia z tym związane, łatwiej będzie zostawić za sobą i szybciej wrócisz do emocjonalnej równowagi. Na czym polega zabieg i jakiego efektu możesz się spodziewać?

Read More
choroby zapalne skóry
Zabieg

Choroby zapalne skóry

Stan zapalny skóry to element wspólny kilku poważnych, przewlekłych chorób skóry, do których należy łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry i kontaktowe zapalenie skóry. Bardzo ważne jest wczesne zdiagnozowanie tych schorzeń, w pomocna okazuje się znajomość najważniejszych objawów. Dostrzeżenie ich będzie dla Ciebie sygnałem, by umówić się na wizytę do dermatologa.

Read More
leczenie ran przewlekłych w Klinice Ustroń
Zabieg

Rany przewlekłe

Niezależnie od wielkości i rozległości rany, każda powinna się w ciągu kilku tygodniu zagoić. Zwłaszcza, gdy proces ten wspierany jest przez różne procedury medyczne. Jeśli jednak tak się nie dzieje, może to świadczyć o zaburzeniu naturalnych mechanizmów odpowiedzialnych za naprawianie przerwanej ciągłości skóry. W takiej sytuacji niezbędne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia, które skierowane jest zagojenie ran przewlekłych.
Jak długo potrzebuje rana na wygojenie i kiedy można ją zakwalifikować do ran przewlekłych?

Read More
choroby bakteryjne skóry
Zabieg

Choroby infekcyjne skóry

Grzybice oraz bakteryjne i wirusowe choroby skóry to schorzenia, które wywołane są przez czynniki zewnętrzne. Choć Twoja skóra wyposażona jest w mechanizmy obronne, to nierzadko zdarza się, że bytujące na niej patogeny, przedostają się do jej struktur i wywołują zmiany chorobowe w postaci infekcji.
Znajomość podstawowych objawów pomoże Ci nie tylko zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji, ale też w porę zgłosić się do lekarza w celu zdiagnozowania i rozpoczęcia leczenia.

Read More
wypadanie włosów - dermatolog
Zabieg

Wypadanie włosów

Kilka włosów na szczotce, czy grzebieniu to coś naturalnego, co może zdarzyć się każdemu. Problem pojawia się wówczas, gdy wypada ich dużo więcej i zjawisko to nie mija, lecz ulega nasileniu. Sama utrata włosów, która skutkuje przerzedzeniem, a ostatecznie może się skończyć wyłysieniem to nie jedyny powód, dla którego powinieneś zgłosić się do lekarza.
Nadmierne wypadanie włosów może być bowiem przyczyną poważnych zaburzeń w Twoim organizmie. Zwróć uwagę, czy w ostatnim czasie ilość traconych włosów nie wzrosła oraz czy tendencja ta ulega nasileniu. Jeśli tak się dzieje, skonsultuj to z dermatologiem.

Read More
leczenie trądziku Klinika Ustroń
Zabieg

Trądzik

Choć leczenie trądziku to rozłożony w czasie proces, to warto podjąć konkretne działania, by się od niego uwolnić. Jego różne odmiany potrafią bowiem skutecznie uprzykrzyć codzienność i to niezależnie od wieku, w którym jesteś.
Dlatego rozważ skorzystanie z kuracji o wiele bardziej skutecznej, niż domowe sposoby ukrywania blizn i innych objawów tego schorzenia skóry.

Read More
Toksyna botulinowa
Zabieg

Toksyna botulinowa

Zmarszczki mimiczne to element Twojej twarzy, który w miarę upływu lat, może stawać się coraz wyraźniejszy i tym samym postarzać Twój wygląd. I choć nie zależy to tylko od wieku, to możesz temu zaradzić.

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej pomoże Ci nie tylko skutecznie odzyskać młodszy i zdrowy wygląd, ale też uwolni Cię od nadpotliwości. Sprawdź, na czym polega i od których zmarszczek może Cię uwolnić.

Read More
Osocze bogatopłytkowe
Zabieg

Osocze bogatopłytkowe

O wygląd swojej twarzy możesz dbać na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest korzystanie z zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego. Zawarte w nim składniki pełnią ważną rolę w procesie odbudowy komórek.

Zabieg pobudzi skórę do wytwarzania nowego kolagenu i naczyń krwionośnych oraz przyspieszy powstawanie nowych komórek naskórka. Jakiego efektu możesz się spodziewać, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z osocza bogatopłytkowego?

Read More
Mezoterapia igłowa
Zabieg

Mezoterapia igłowa

Zdrowy i promienny wygląd to jedne z wielu korzyści, jakie niesie ze sobą zabieg mezoterapii igłowej. W połączeniu z dobrze dobraną pielęgnacją, w końcu Twój wygląd będzie współgrał z tym, na ile naprawdę się czujesz.
Mezoterapia igłowa to nieinwazyjna metoda stosowana jest też w celu spowolnienia procesów starzenia się twojej skóry. Sprawdź, w czym dokładnie może Ci pomóc ten bardzo popularny zabieg medycyny estetycznej.

Read More
Kwas hialuronowy
Zabieg

Kwas hialuronowy

Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w Twojej się kurczy, czego skutkiem są między innym powiększające się zmarszczki na twarzy. Jeśli więc chcesz wyglądać na tyle, na ile naprawdę się czujesz, możesz uzupełnić ten składnik w trakcie jednego z bardzo popularnych zabiegów medycyny estetycznej.
Dzięki niemu Twoja twarz możesz odzyskać promienny wygląd i uwolnić się od oznak upływającego czasu. Które dokładnie części twarzy mogą skorzystać z tego wsparcia?

Read More
Fibryna bogatopłytkowa
Zabieg

Fibryna bogatopłytkowa

Zabieg z użyciem fibryny bogatopłytkowe jest jednym z tych, które oparte są na naturalnych składnikach Twojej krwi. Dzięki temu niesie on szereg korzyści dla Twojej skóry i może być stosowany w celu niwelowania różnych jej niedoskonałości.
Jeśli zależy Ci na uzyskaniu trwałych zmian, które korzystnie wpłyną na Twój wygląd zewnętrzny, fibryna bogatopłytkowa jest doskonałym wyborem. Sprawdź, w czym dokładnie może Ci pomóc zabieg z jej użyciem.

Read More
Dermatoskopia
Zabieg

Dermatoskopia

Badania kontrolne niejednokrotnie pomogły wielu osobom w porę zdiagnozować poważne choroby i uniknąć groźnych skutków, których mogli doświadczyć.
Jednym z nich jest dermatoskopia, która pełni ważną rolę w profilaktyce nowotworów skóry.
Jak często warto z niej korzystać i jakie są szczególne wskazania do jej przeprowadzenia?

Read More

Planujesz zabieg z zakresu dermatologi?

Masz pytania, zaplanuj wizytę u naszego specjalisty

Zapraszam

Natalia Noga
  • 1
  • 2