Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Jakim zabiegom poddać się przed najważniejszymi wydarzeniami?

Jakim zabiegom poddać się przed najważniejszymi wydarzeniami?

Dbanie o wygląd stało się jednym z najważniejszych aspektów nie tylko życia sławnych osób, ale również powszechnie. Niekiedy potrzebujemy wyglądać pięknie z dnia na dzień. Martwimy się, że nieodpowiedni wygląd może znacząco wpłynąć na postrzeganie naszej osoby. Mamy na to sposób. Zabiegi przed ważnymi wydarzeniami to już nie rzadkość! Praktyka tego rodzaju zyskuje popularność wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie. Ślub, ważna rozmowa o pracę, spotkanie, na którym chcemy zrobić dobre pierwsze wrażenie? Na te wszystkie wątpliwości odpowiada dzisiaj medycyna estetyczna. Poznaj najczęściej wykonywane zabiegi przed ważnymi wydarzeniami.

Likwidacja zmarszczek

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów przed ważnymi wydarzeniami jest toksyna botulinowa. Niekwestionowanym liderem spośród zabiegów umożliwiających skuteczną walkę z upływającym czasem i zmarszczkami jest botoks. Wstrzykniecie preparatu trwa zaledwie około 15 minut i powoduje niemal natychmiastowe spłycenie i wygładzenie zmarszczek. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, jednak po kolejnych kuracjach, rezultaty mogą się utrzymywać znacznie dłużej.

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Masz pytania, zaplanuj wizytę u naszego specjalisty

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Zabiegi przed ważnymi wydarzeniami – kwas hialuronowy

W kilka chwil za pomocą kwasu hialuronowego możemy wymodelować kształt ust, wypełnić drobne zmarszczki, a także skorygować owal twarzy i poprawić jednocześnie nawilżenie skóry. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu i utrzymują się pół roku albo dłużej. Pamiętajmy, żeby nie zostawić zabiegu na ostatnią chwilę, ponieważ tuż po nim może pojawić się zaczerwienienie i nieznaczne siniaki.

Usunięcie przebarwień

To jeden z najpopularniejszych zabiegów przed ważnymi wydarzeniami. Nieestetyczne przebarwienia na skórze potrafią odebrać pewność siebie niejednej osobie. Na proces ich powstania mają wpływ przede wszystkim czynniki hormonalne i genetyczne, a także promieniowanie ultrafioletowe. Nieestetyczne plamy i przebarwienia mogą być również efektem zejścia stanów zapalnych np. trądziku czy urazów skóry. Skutecznym zabiegiem likwidującym przebarwienia tego typu jest mezoterapia. Już po jednym zabiegu możemy cieszyć się doskonałym efektem.

Podsumowanie – zabiegi przed ważnymi wydarzeniami

Nie bój się skorzystać z oferty zabiegów medycyny estetycznej przed ważnym wydarzeniem. Pamiętaj, że to nic złego, jeśli chcesz wyglądać lepiej i atrakcyjnej. Zwróć uwagę na to, aby pomyśleć o zabiegu odpowiednio wcześnie. Pozwoli to na spokojne przygotowanie się do niego, czyli odbycie odpowiednich konsultacji i przeprowadzenie niezbędnych badań. Zabiegi tego typu wykonywane są najczęściej w ciągu jednego dnia, a rekonwalescencja nie jest wymagająca.