Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Pielęgnacja i zabiegi o których kobiety nie mówią głośno swoim partnerom

Pielęgnacja i zabiegi o których kobiety nie mówią głośno swoim partnerom

Drogie Panie, dziś jakże prawdziwie, ale nieco z przymrużeniem oka, będziemy omawiać zabiegi, o których nie rozmawiamy równie głośno i odważnie, jak o wizycie u fryzjera. Każda z nas ma swoje tajemnice i czasem dla dobra związku, wolimy nie rozmawiać o nich ze swoim partnerem pozwalając mu na życie w błogiej nieświadomości.
Wszyscy jesteśmy ludźmi. Podobno zdajemy sobie z tego sprawę, jednak niektóre cechy lub czynności przypisuje się tylko mężczyznom, a kobiety nie zawsze chcą o tym głośno mówić. Czy to dobrze czy źle – pewnie zależy od indywidualnej oceny. Są kobiety, które w ogóle nie krępują się przed swoim partnerem, inne z kolei wolą pozostawić pewne tajemnice poza oczami i uszami ukochanego.

Włosy w uszach, włosy w nosie

Ten problem nie dotyczy wszystkich kobiet, jednak część z nas musi się z nim zmierzyć. Chyba żadna kobieta nie obnosi się z owłosieniem w tych miejscach, dlatego depilacja bywa konieczna. Usuwanie zbędnych włosków z uszu i nosa nie jest zabiegiem, który chętnie przeprowadzamy w towarzystwie kogokolwiek, szczególnie ukochanej osoby.

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Depilacja wąsika

Podczas gdy golenie jest codzienną twarzą każdego mężczyzny, który nie zdecydował się na noszenie modnej obecnie brody, kobiety także muszą dbać o właściwy wygląd okolicy pomiędzy ustami a nosem. Czasem zdarzają się włoski także na brodzie. Depilacja wąsika najczęściej dotyczy kobiet, które mają ciemne i grube włosy oraz ciemniejszą cerę. Usuwanie nieestetycznych włosków jest zatem częścią pielęgnacji, jednak najczęściej przemilczaną.

Walka z bakteriami i infekcjami

Nie ma w tym niczego dziwnego. W końcu infekcje intymne dopadają każdą kobietę przynajmniej raz w życiu. Problem trzeba rozwiązać, a zabiegi, które pomagają się z nim uporać nie są przeznaczone dla osób postronnych. Wiele kobiet korzysta z irygacji podczas infekcji, a sam zabieg przeprowadzany jest z dala od męskich oczu.

Usuwanie włosów na brzuchu i plecach

Choć większość z nas nie ma problemu z goleniem pach lub nóg przy swoim partnerze, tak włosy na brzuchu lub plecach są raczej kojarzone z męską przypadłością. Ludźmi jesteśmy wszyscy i kobiety także miewają włosy w tych okolicach, jednak ich depilację przeprowadzają zwykle w samotności, niekoniecznie dodatkowo się nim chwaląc.

Sposoby na uregulowanie pracy jelit

Choć niektórzy mężczyźni wolą o tym nie myśleć, to także kobiety muszą się wypróżniać, a i czasem miewają z tym problemy. Picie herbatek przeczyszczających lub korzystanie z lewatywy z pewnością nie jest czymś, o czym kobiety generalnie opowiadają swoim ukochanym.

Domowe oczyszczanie twarzy

I nie mamy na myśli mycia lub maseczek oczyszczających. Chodzi o mechaniczne pozbywanie się zmian trądzikowych. Najczęściej kobiety wola to robić w zaciszu swojej łazienki, bez świadków i zbędnego opowiadania o sprawie.
Choć wszystkie opisane czynności dotyczą jak najbardziej ludzkich problemów, nie wszystkie kobiety lubią się tym chwalić przed swoimi partnerami. Mówienie o „pewnych sprawach” jest zawsze indywidualną sprawą każdej pary i podczas gdy jedni nie mają problemów aby rozmawiać i wiedzieć o sobie aktualnie wszystko, inni wolą pozostawić niektóre tajemnice tylko dla siebie. Czasem bywa tak, że to jedna strona ma z tym problem, druga natomiast żadnego. Kwestia szacunku i zrozumienia. A jak wygląda to u Was?