Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Walentynki – jak je spędzić?

Walentynki – jak je spędzić?

Dzień Zakochanych to doskonała okazja do tego, aby spędzić czas z naszą ukochaną osobą. Warto zatem dołożyć starań, aby ten dzień był na Was wyjątkowy. Często jednak ta wyjątkowość sprawia, że ciężko jest nam się zdecydować na konkretne rozwiązanie. Przedstawiamy dzisiaj pomysły na Walentynki niezależnie od stanu, w jakim się znajdujesz. Przygotowaliśmy romantyczne propozycje dla par oraz małżeństw, a także szalone rozwiązania dla singli. Sprawdź sama!

Pomysły na Walentynki dla par

Dla wszystkich młodych zakochanych polecamy nieco bardziej oryginalne opcje spędzenia Walentynek. Doskonałym rozwiązaniem będzie z pewnością udział w lekcji tańca, która pozwoli na dzielenie się wspólnymi przeżyciami oraz świetną zabawę. Można również skorzystać z zakupu masażu dla dwojga. Dzięki temu będziecie mieli okazję, aby zrelaksować się po ciężkim dniu pracy i spędzić trochę czasu razem. Warto też wziąć pod uwagę aktywne pomysły na Walentynki. Wybierzcie się wspólnie na ściankę wspinaczkową czy na tor gokartowy. Sprawcie, aby ten dzieł był nie tylko wyjątkowy, ale również niezapomniany.

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Masz pytania, zaplanuj wizytę u naszego specjalisty

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Pomysły na walentynki dla małżeństwa

Dla par z długoletnim stażem doskonale sprawdzą się opcje, które będą nieco bardziej statyczne, a jednocześnie z odpowiednio romantyczną atmosferą. Świetnie sprawdzi się kolacja przy świecach. Warto jednak wcześniej zadbać o miejsce, w którym będzie się miała odbyć. Wybierzcie takie z niezwykłym klimatem lub ważne dla Was pod względem sentymentalnym. Kolejnym pomysłem na Walentynki może być również wyjście do teatru. W walentynkowy wieczór instytucje proponują wyjątkowe pokazy, a także częstują winem. Jeśli jednak nie chcecie nigdzie wychodzić, doskonałym rozwiązaniem będzie spędzenie tego czasu razem w domowym zaciszu. W ten dzień wyłączcie telefony i bądźcie razem tylko dla siebie.

Pomysły na Walentynki dla singli

Ten dzień nie musi oznaczać, że single powinni wypłakiwać oczy na kanapie. Dzień miłości jest dla wszystkich, dlatego warto spędzić go z najbliższymi osobami, takimi jak przyjaciele czy rodzina. Jeśli wybrałaś bycie singielką, to nie oznacza, że nie możesz zorganizować szalonej imprezy dla swoich przyjaciół lub wybrać się na wieczór pełen wrażeń. W ten dzień pomyśl również o sobie. Zdecyduj się na spędzenie wieczoru, a nawet weekendu w SPA i spraw, by on również był dla Ciebie wyjątkowy.