Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Brazylijski lifting – czy lepiej wykonać go zimą?

Brazylijski lifting – czy lepiej wykonać go zimą?

Okres zimowy to czas, w którym możemy przygotować swoje ciało na sezon letni. To właśnie wtedy najlepiej rozpocząć pracę nad swoim wyglądem i sylwetką po to, aby móc doskonale wyglądać na słonecznej plaży w nowym bikini. Jednym z zabiegów, na który najczęściej decydują się panie w okresie zimowym jest brazylijski lifting. Pozwala on na naturalne uformowanie pośladków, które doskonale prezentują się w okresie letnim. Podpowiadamy, kiedy jest najlepszy czas na poddanie się takiej operacji i dlaczego.

Dlaczego jesień i zima to najlepszy czas na operację plastyczną?

Wiele operacji plastycznych wymaga odpowiedniej rekonwalescencji po wykonaniu zabiegu. Aby efekt był zadowalający i aby uniknąć skutków ubocznych, zaleca się przeprowadzenie najbardziej inwazyjnych operacji w okresie zimowym. Brazylijski lifting jest tego doskonałym przykładem. Myśląc o swojej sylwetce w perspektywie wakacji, warto odpowiednio wcześniej wziąć pod uwagę różnego rodzaju procedury, które mogą przybliżyć nas do wymarzonego wyglądu. Podpowiadamy, dlaczego warto wykonać go zimą!

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Brazylijski lifting – komfortowa rekonwalescencja

W okresie zimowy spędzamy mniej czasu na zewnątrz, co pozwala na rekonwalescencję zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Zimą nie będziemy czuć się źle, jeśli więcej czasu spędzimy w domu. Dodatkowo brazylijski lifting wymaga unikania czynników zewnętrznych przez pewien czas. Podczas chłodniejszych miesięcy ubieramy się cieplej, dzięki czemu chronimy swoje ciało, ale również efekty naszej operacji nie są widoczne w fazie przejściowej.

Mniej światła słonecznego

Powszechnie wiadomo, że promienie słoneczne są szkodliwe dla naszej skóry. Dlatego też podczas rekonwalescencji po brazylijskim liftingu powinniśmy w szczególności unikać słońca. Może ono negatywnie wpływać nie tylko na efekty operacji, ale również na powstawanie skutków ubocznych. Zimą unikanie szkodliwych promieni słoneczne będzie znacznie łatwiejsze, wykorzystaj to!

Brazylijski lifting zimą – czas na odpoczynek

Po inwazyjnej operacji plastycznej warto przeznaczyć sobie czas na odpoczynek po to, by prawidłowo powrócić do zdrowia. Ten czas powinien być maksymalnie relaksacyjny dla naszego ciała i umysłu. Zimą będzie łatwiej wygospodarować kilka tygodni, które pozwolą na absolutny relaks.

Przygotuj się na lato!

Wykonanie brazylijskiego liftingu zimą daje możliwości w zakresie odpowiedniego przygotowania na cieplejsze miesiące. To czas, w którym możemy doskonale przygotować się na nową sylwetkę, czyli dobrać odpowiednią garderobę na lato. Dodatkowo zagojone rany w okresie zimowym pozwolą nam na maksymalne wykorzystanie lata na zabawę i dobre samopoczucie w nowym ciele.