Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Potrzebna pomoc dla Wojtka

Potrzebna pomoc dla Wojtka

Informacja zamieszczona poniżej jest prawdziwa i sprawdzona. Moja znajoma bardzo prosi o wsparcie. Zamieszczam jej list.
unnamedMój syn Wojtek
Wojtek jest nastolatkiem, który tak jak rówieśnicy ma swoje życie szkolne i pasje. Kiedy miał 5 lat zdiagnozowano u niego nowotwór mózgu. Trudne położenie guza powodowało, że był on skomplikowany do usunięcia. Ratunkiem okazał się ośrodek uniwersytecki w Tubingen w Niemczech. Zespół wybitnych specjalistów wykonał operację odpłatnie. Koszty operacji, wizyt kontrolnych i rehabilitacji były bardzo wysokie. Dzięki pomocy wielu osób, a także naszego banku, Wojtek funkcjonował coraz lepiej.
Nawrót choroby
Niestety po 9 latach, okazało się, że pozostałość guza znacznie urosła i uciska na połącznia nerwowe. W tym momencie jedynie pilna operacja może uratować życie Wojtka. Ze względu na postępujący paraliż, czas ma wielkie znaczenie. Operacje guzów mózgu są przeprowadzane w Polsce. Niestety szpitale nie dysponują specjalistycznym sprzętem nowej generacji, który ma kluczowe znaczenie w tym przypadku. Z tego względu operacja musi odbyć się w Niemczech.
Prośba o pomoc
Bardzo wysokie koszty operacji przekraczają nasze możliwości finansowe.  Dlatego prosimy Was o pomoc i udział w zbiórce. Dla nas i dla naszego dziecka czas ma ogromne znaczenie. Wiem, że w trudnych sytuacjach potrafimy się wspierać i pomagać sobie. Bardzo liczymy na Waszą pomoc.
Prosimy o wpłaty na konto: Fundacja Iskierka 86 1050 0099 6781 1000 1000 0010 z dopiskiem w tytule przelewu: Wojciech Szyjka.
Operacja kosztuje 60 tysięcy EURO – sprawa jest bardzo pilna.