Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Co przestanie być modne już w tym roku?

Co przestanie być modne już w tym roku?

Ostatnie sezony w modzie i urodzie, to kilka bardzo wyraźnych trendów, którymi zachwycaliśmy się przez długi czas i dość chętnie ulegaliśmy pokusie inspirowania się nimi. Moda – jak to moda, najczęściej mija, nawet jeśli jest na topie przez dłuższy czas. W pewnym momencie czujemy przesyt i to co jeszcze chwilę temu nosiły wszystkie gwiazdy – w ciągu kilku miesięcy staje się „passe”. Co takiego odejdzie do lamusa w tym roku?

Sztuczne rzęsy

Nowe metody doklejania rzęs pozwoliły na uzyskanie naprawdę świetnego efektu. Ale! Efekt ten najczęściej utrzymuje się przez kilka dni. Potem rzęsy w sposób naturalny zaczynają się odklejać co po czasie, co przynosi niezbyt estetyczny efekt. Ponadto, sztuczne rzęsy mocno obciążają te naturalne. Na specjalne okazje wciąż będą się sprawdzały – na co dzień najwyższy czas z nich zrezygnować!

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Konturowanie twarzy

Tym trendem w makijażu, spopularyzowanym przez Kim Kardashian, zachwyciło się wiele kobiet na świecie. Efekty eksperymentów były różne, bo aby dobrze wykonturować twarz potrzeba umiejętności, wiedzy, dobrych kosmetyków i narzędzi. Niestety, konturowanie nie będzie już modne. Wielu specjalistów twierdzi, że ten typ makijażu sprawdza się podczas sesji zdjęciowych, jednak na co dzień jest zbyt ciężki. Będziecie tęsknić?

Kocie oko

Klasyczna kreska na górnej powiece zawsze będzie na swój sposób modna, jednak w nadchodzących sezonach, w makijażu będzie panował bardziej „rozmazany look”. To dobra wiadomość dla tych,którzy maja problem z precyzyjnym namalowanie kreski. Ten sezon należy do grunge’owego stylu!

Rozświetlacz

Rozświetlona skóra przez długi czas panowała nie tylko na ulicy, ale także na czerwonych dywanach. O matach nagle jakby zapomniano, ale to się wkrótce zmieni. Rozświetlenie w pewnym stopniu nadal będzie modne, ale zastosowane wyłącznie w wybranych, strategicznych miejscach, takich jak wewnętrzne kąciki oka lub szczyt kości policzkowych. Nadmiary z pewnością nie będą już trendy, bo często powodują efekt świecenia zamiast rozświetlenia.

Idealna gładkość włosów

I nie chodzi tu o prostowania, które w końcu nie jest modne już od kilku sezonów, a idealnie „wyciągniętą” fryzurę i profesjonalnie wymodelowaną. Trend idzie bardziej w naturalną puszystość i podkreślenie rzeczywistej objętości.

Ombre

„Naturalny odrost” nie do końca będzie już modny. Ten trend utrzymywał się długo i znalazł sporo zwolenniczek. Nie ma się czemu dziwić, bo dobrze wykonana koloryzacja dodawała urody niejednej pani. Ombre jednak nie będzie już modne. Trend we fryzjerstwie coraz bardziej idzie w naturalność, dlatego modne będą bardzo delikatne, naturalnie „muśnięte słońcem” refleksy.

Bronzer

Lekko muśnięta skóra bronzerem stała się obowiązkowym elementem codziennego makijażu. W pewnym momencie jednak, używanie bronzera przeszło już w grubą przesadę. Wiele kobiet zamiast lekkiego i zdrowego efektu, uzyskiwały zbyt sztuczny, czasem wręcz pomarańczowy odcień. Jak twierdza styliści – bronzery powinny być używane nadal, jednak z większą powściągliwością.

Idealnie wyregulowane brwi

Dokładny kształt i mocno zarysowana linia brwi z pewnością nie będą już w modzie. Brwi, które wyglądają tak, jakby poświęcono im zbyt dużo uwagi odchodzą do przeszłości. Naturalnie układające się włoski i delikatnie zarysowany kształt– to nowy początek.

Wzory na paznokciach

Drobne, niemal artystyczne wzory na płytce paznokciowej nie będą już zachwycały. Do łask wracają subtelne linie i umiarkowanie w ilości kolorów. Misternie wykonane kwiatuszki, drobne wzorki nie będą już modne w tym sezonie.
Podążacie za trendami? Cieszycie się, że niektóre z powyższych mód odchodzą do przeszłości?
https://www.newbeauty.com