Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Popularne zabiegi sylwestrowe na 2021

Popularne zabiegi sylwestrowe na 2021

Powitanie Nowego Roku powinno być wyjątkowe, dlatego każda kobieta chce jak najlepiej prezentować się w Sylwestra. Wymarzoną kreację można kupić w dniu imprezy, jednak o oszałamiającym wyglądzie warto pomyśleć nieco wcześniej. Podpowiadamy, które zabiegi sylwestrowe 2021 były wykonywane najczęściej i jak prezentowały się trendy urody w tę szampańską noc. 

Zabiegi sylwestrowe 2021, czyli zabiegi bankietowe

To osoba grupa zabiegów zaliczana do procedur nieinwazyjnych. Tzw. zabiegi bankietowe nie naruszają struktury skóry, dzięki czemu nie wymagają odbycia długiego okresu rekonwalescencji. Decydują się na nie najczęściej osoby, które nie mają lub nie chcą poświęcać zbyt dużej ilości czasu na regularne wizyty w salonach kosmetycznych. Zabiegi sylwestrowe 2021 można wykonać w ciągu jednego dnia, a efekty widoczne są od razu, dlatego takie rozwiązania świetnie sprawdzają się przed ważnymi wydarzeniami, takimi jak Sylwester, ślub czy inna ważna uroczystość. 

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Zabiegi sylwestrowe 2021 – top 3!

Ten rok z pewnością upłynął pod znakiem naturalności. Delikatnie poprawiony wygląd bez efektu sztuczności królował w salonach kosmetycznych i gabinetach chirurgii plastycznej. Stawiamy zatem na nawilżenie skóry, podkreślenie walorów sylwetki, a także jej delikatne poprawienie w taki sposób, aby zmiany nie rzucały się w oczy.

Gęste brwi

W ostatnim czasie kształtne i gęste brwi to podstawa eleganckiego wyglądu. Odpowiednio dobrany kształt nie tylko dodaje twarzy uroku, ale również odmładza ją o kilka lat. Dlatego też makijaż permanentny brwi to zabieg, który często wykonywany jest przed ważnymi wydarzeniami. Pamiętaj, że permanentne brwi nie muszą być przerysowane. Jeśli kolor i kształt jest odpowiednio dobrany, to efekt powinien pozostać bardzo naturalny.

Kuszące usta

Makijaż permanentny ust to kolejny z zabiegów sylwestrowych 2021, który będzie królował podczas ostatniej nocy tego roku. Procedura ma na celu podkreślenie naturalnej czerwieni wargowej, a także uwidocznienie kształtu ust bez zbędnego przerysowania. Dzięki temu uzyskujemy bardzo naturalny efekt, który pięknie współgra z rysami twarzy pacjentki. 

Gładka cera

W tym roku szczególną popularnością cieszyły się zabiegi nawilżenia i odmłodzenia cery. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego na twarzy dawały efekt odpowiedniego wygładzenia cery. Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za zachowanie odpowiedniej jędrności i elastyczności skóry. Poprawia jej wilgotność od wewnątrz.

Zabiegi sylwestrowe 2021 – zakończenie

Zabiegi bankietowe zyskują coraz większą popularność. Coraz częściej korzystają z nich również mężczyźni, którzy nie mają czasu, aby codziennie dbać o wygląd swojej cery. Są bezpieczne, nieinwazyjne i bardzo szybkie.