Kontakt / Cennik
Wróć do bloga
Przedstawiamy trendy na jesień 2021

Przedstawiamy trendy na jesień 2021

Wraz z początkiem jesieni pora schować zwiewne sukienki i krótkie topy na dno szafy. To nie oznacza jednak końca wygody! W tym sezonie będzie królować komfort w eleganckim wydaniu. Jesienią warto zadbać nie tylko o szafę, ale także o odpowiednią pielęgnację. Oto trendy, które będą nam towarzyszyć w modzie i urodzie w nadchodzącym sezonie!

W co się ubrać jesienią, czyli modowe trendy na jesień 2021. Łączymy wygodę z elegancją!

Nim wybierzemy na poszukiwanie ciepłych ubrań, warto przed tym zrobić rozeznanie, jak przedstawiają się trendy na jesień 2021. W nadchodzącym sezonie projektanci wciąż będą stawiali na wygodne fasony, jednak nie zabraknie też eleganckich propozycji. Tej jesieni do łask powróci czerwień w przeróżnych odcieniach. Wielbicielki klasyki z pewnością ucieszy fakt, że modowe trendy na jesień 2021 uwzględniają również garsonki, które pojawiają się na wybiegach w lekko unowocześnionych wersjach. W najbliższym sezonie nie będzie też mowy o żadnym minimalizmie. Modne będą duże i pojemne torby oraz mocno zaakcentowane logo marek.

Planujesz zabieg z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej?

Zapraszam

Arkadiusz Kuna

Modny jesienny look

Idealny dopełnieniem jesiennych kreacji będzie modna fryzura i makijaż.  W nadchodzącym sezonie na topie będą zarówno krótkie cięcia, jak i długie włosy. Podobnie jak latem, wciąż pożądane będą fale, które świetnie prezentują się w różnych okolicznościach. Wraz z trendem na naturalność nadal będą modne warkocze, a także proste, długie grzywki. 

Jeżeli chodzi o makijaż, to tej jesieni zapomnij o szarości! Styliści stawią bowiem na wyrazisty look. Mocno podkreślone oko i czerwone usta nie będą w tym sezonie zarezerwowane wyłącznie na specjalne okazje. Trendy na jesień 2021 obejmują makijaż, który będzie przyciągał wzrok. Dlatego w nadchodzącym sezonie będzie dominował w nim błękit i granat.

Zabiegi na jesień

Jesienią warto również zadbać o urodę i odwiedzić gabinet kosmetyczny. Z uwagi na zmieniające się oczekiwania i postępujący rozwój technologii, trendy na jesień 2021 obejmują także medycynę estetyczną. W nadchodzącym sezonie królować będzie naturalność. Dlatego warto postawić na zabiegi hamujące oznaki starzenia oraz regenerujące. Bardzo dużą popularnością cieszą się te, w których wykorzystuje się komórki macierzyste, a znajduje się wśród nich na przykład mezoterapia. Są one mało inwazyjne, a zapewniają efekt ujędrnienia, rewitalizację oraz redukcję zmarszczek.

Za kosmetyczne trendy na jesień 2021 można również uznać zabiegi z wykorzystaniem lasera tulowego. Dają one bardzo dobre efekty m.in. w spłycaniu zmarszczek, odmładzaniu, zmniejszaniu widoczności blizn i rozstępów, a także w usuwaniu przebarwień.